Svítidla a osvětlení
do interiéru domova

Designová

Moderní osvětlení z překližky
Interiérové osvětlení tvoří podstatnou a velmi významnou roli, neboť při správném výběru a sloučení s prostorem, dokáže vdechnout domu nezapomenutelný ráz. Výběr toho správného osvětlení je však velmi těžkým úkolem; pokud je světlo designové, nemusí být praktické a naopak. 

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Svítidla jako živá. Ne doplněk, ale základ
Vitra prodává papírová světla připomínající lehké mráčky a novinkou v showroomu Artemide je lampa, která sama řídí intenzitu svého světla podle denní doby. Trendová organická svítidla interiér doslova oživují.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Lampy a lampičky vdechnou život 1. díl

Velké, malé, hranaté, kulaté. Lampy všeho druhu jsou mimořádně důležitým prvkem každého interiéru. Ovlivňují nejen naše vidění v místnosti, vnímání barev a tvarů, ale především to, jak se v konkrétním prostoru cítíme.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Lampy a lampičky vdechnou život 2. díl

Přejete si ve svém domově vytvořit zvláštní náladu, ale zatím se vám to nedaří? Povolejte světlo do svých služeb. Užijete si zábavu a provedenou změnu v novém světle lépe uvidíte!

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Opálová svítidla do interiéru

Interiérová svítidla se v dnešní době vyrábí v mnoha různých provedeních, a tak si můžete do vašich bytů a domů vybrat svítidla přisazená, bodová i závěsná. Pozadu nezůstávají ani čeští výrobci, jejichž nové řady interiérových svítidel zaujaly i na mezinárodních veletrzích ve Frankfurtu nad Mohanem a v Praze.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Vytvořilo Anawe